Spotkania z Kryminalistyką: Metodyka okazania. dr Mirosław Jan Lisiecki [ZAPROSZENIE]

Jako Koło Naukowe Kryminalistyki TBSP Uniwersytetu Jagiellońskiego im. prof. Tadeusza Hanauska mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na OSTATNIE w tym roku akademickim Spotkanie z Kryminalistyką!

Naszym gościem będzie prawdziwy znawca czynności procesowej okazania, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, dr Mirosław Jan Lisiecki z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w przeszłości wykładowca w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, autor monografii "Metodyka okazania. Studium procesowo-kryminalistyczne", w swojej karierze naukowej zajmujący się także m.in. badaniami na temat sprawców i ofiar zabójstw homoseksualnych.

Spotkanie odbędzie się w sali 14 w Collegium Wróblewskiego (ul. Olszewskiego 2 w Krakowie) w czwartek 16 maja 2024 r. o godz. 18:30 i będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych. W trakcie spotkania będzie można oczywiście zadawać pytania co do wątpliwych kwestii!